לוי עופר, עו"ד – שותף

ייסד את המשרד בשנת 2013.

סיים שירות מלא כלוחם בצה"ל.

במהלך לימודיו הועסק בחברת תקשורת מובילה אותה ייצג בבתי משפט שונים ועבד רבות מול הגורמים הרגולטורים.

את התמחותו סיים עו"ד לוי בהצלחה במשרד עו"ד מוביל בתחום הנזיקין והביטוח. לאחר הסמכתו כעורך דין, הועסק עו"ד לוי במשרדי עורכי דין מובילים בתחומו. בתחום הליטיגציה, לעו"ד לוי שעות רבות של הופעות בבתי המשפט.

ניסיונו של עו"ד לוי טרם הסמכתו כעורך דין ולאחר הסמכתו במקומות השונים, העניקו לו הניסיון, הידע והיכולת לתת שירות לכלל סוגי הלקוחות.

לקבלת ייעוץ ראשוני:
close

זומנת להעיד?:

בוודאי את/ה שואל/ת את עצמך מדוע את/ה צריך/ה להגיע להעיד כאשר יש לך חברת ביטוח? או חברת ליסינג מאחוריך?
נכון, לקבל באמצע היום ומשום מקום הזמנה להעיד בבית משפט יכולה בשלב ראשון להלחיץ. אך אין טעם להילחץ.

רבים אינם יודעים כי כאשר אנחנו עושים תאונה ומקבלים את הפיצוי מחברת הביטוח שלנו, הולכת אחר כך חברת הביטוח ותובעת את מי שגרם לתאונה.

בנוסף – קיימים מקרים רבים בהם אנו שוכרים רכבים או מקבלים רכב מהעבודה ועושים תאונה שלא באשמתנו. חברת הליסינג דואגת כחלק מהשירות שלה לתקן את הרכב על חשבונה אולם בכך לא מסתיים המקרה. חברת הליסינג כמו חברת הביטוח, תובעת את הנזק שנגרם לרכב מהצד שאחראי .
כאשר מוגשת תביעה לבית המשפט, רק מי שהיה מעורב בתאונה כגון : נהג, נוסע, עד ראייה יכול להעיד ולספר לבית המשפט את אשר אירע. לאור זאת, מחייב בית המשפט את הנהגים להגיע ולמסור את אשר אירע.
בכל המקרים הללו אין די בטופס פרטי האירוע שכל נהג ממלא ובו מסופר מה היה. בית המשפט רשאי לשאול את הנהג שאלות וכן גם הצד השני רשאי לשאול את הנהג שאלות.
במקרה שבו זומנת להעיד, ישנה חובה חוקית ואף מוסרית להגיע ולמסור את עדותך.
במקרים רבים (אך לא תמיד) מחייב בית המשפט את אחד הצדדים לשלם שכר עדות עבור זמנך והגעתך להעיד.